Kopťákův víkend

13. srpna 2008 v 8:12 | Karel + Motůrek |  Aktuality
Páteční jízdu Praha - Věšín, tentokrát v sestavě Karel a Jirka bych nazval noční, jelikož jsme z Prahy vyjeli až v 16.30. Podle toho taky vypadal přijezd do Věšína. Tma už od Jinců a příjezd okolo 23.00 hod. Příště musíme vyjet dříve, i když čistý čas jízdy a průměrná rychlost potěšila.
V sobotu se na kolo kromě Kopťáka nikomu moc nechtělo, ale naléhal tak dlouho, až zlákal Motůrka a namoženého Karla. (pravděpodobně - horečka omladnic). Dáme si Štěrbinu! Po jejím zdolání se s Kopťákem něco stalo, jako pokropen živou vodou se vrhl k dalším vrcholům. Třemšín, Marásek a snad by si Štěrbinu dal ještě jednou, kdybychom ho neuprosili, aby nás už nechal a dovolil nám pivo na Mišově. Snad mu to vydrží do víkendového závodu, tam ho čeká sázka se Svoboďákem. Bude se házet kolo do koupaliště?
V neděli proběhla kontrola a mytí kol v servisu U Karla. Byly odhaleny menší nedostatky, ale myslím, že v rámci možností i odstraněny.
Ve středu malý švih - 30km, polojasno, nádhera. Sestava Karel a Motůrek. Michal stále vaří.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Motůrek Motůrek | 14. srpna 2008 v 21:26 | Reagovat

Konečně dali všichni jako J.X. Brdský, pí. Sladká, mudr. Vstřícná pokoj a spol. pokoj. Můžeme se v klidu připravovat na závody. Sakra to je nuda na tom webu! Pište !!!

2 Květa Machačková , Sušice Květa Machačková , Sušice | 15. srpna 2008 v 12:01 | Reagovat

Ahoj kluci ,doslechla jsem se od mé přítelkyně z bikevoho prostředí , že tzv. Motůrek opět nabyl svobodu.Jsem pohlená aktivní sportovkyně a ráda jezdím na dvojkole. Bohužel po smrti mého manžela a zárověň spolujezdce,jsem doposud zední sedlo nedokázala obsadit.Prosím pošlete mi telelon na tohoto na první pohled milého muže.Bude moci jezdit i ve předu. P.S. Nasednem a jedeme. Pa

3 Manager teamu BBB ing. Slivož Manager teamu BBB ing. Slivož | 15. srpna 2008 v 19:20 | Reagovat

Milá paní Květo. Dejte Motůrkovi čas, má teď nedůvěru je všemu, co je ženského rodu. Přehazovačce dokonce začal říkat měnič převodů. K ženám ho připouštíme na dobu v řádu minut, maximálně hodin a pod dozorem, aby nenastal stres ovlivňující negativně jeho výkonnost na kole. Ale děkujeme za váš zájem , vydržte.

4 Jana Sladká Jana Sladká | 16. srpna 2008 v 10:36 | Reagovat

Po zklamání s Michalem, / ležel jako prkno/, jsem si na Motůrka též myslela protože mi byl sympatický i  když není tak krásný.  On se mi ale odvděčil tím , že mi sdělil, že s lehkými děvami nechce mít nic společného! A to řekl mě !!!A proto Květo nedej se odradit a vydrž. Je to opravdu výborný a slušný hoch, a když nějaký rok počkáš.......

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.