Konec sezóny

2. prosince 2017 v 13:42 | Motůrek

Vítězství ovaru nad cyklistikou.

Ale naštěstí jen v mém případě, ostatní se hojně zúčastnili závodu Winter Trans Brdy, krásného zakončení sezóny. Mně budiž omluvou, že jsem byl pozván kamarádem na zabíjačku, kterou jsem ještě ve svém životě nezažil a nakonec jsem rád svolil, že budu trochu pomáhat a trochu ochutnávat. Byl to zajímavý zážitek. Zkráceně bych to nazval: Pátek - lítost nad prasátkem (mělo 210 kg), sobota - radost nad jitrnicí. Tedy, zatímco já jsem se ládoval jelitem, naši bikeři bojovali s nelehkým terénem na brdském hřebenu. Všichni zajeli dobře, Karel měl smůlu, když utrhl přehazovačku, což ho vyřadilo z boje o dobré umístění. Ale on se teď hlavně soustředí na najíždění kvalifikačních kopců pro Loudání´, spolupracuje s Jitkou z BHA, ta už toto dobrodružství zažila. Po příjezdu ze závodu se v Penzionu již asi podvanácté konalo vyhlášení Medvěda roku, Medvědí volby. Přišlo i hodně přátel, dokonce i já jako nečlen BBB jsem byl po přestupu roku pozván. Všeobecně se čekalo, že několikanásobný Medvěd Karel, podobně jako jeho jmenovec ve Zlatém Slavíku, obhájí titul. Bylo by to naprosto zasloužené. Kája letos absolvoval mnoho závodů, ale hlavně skvěle zajel prestižní závod 1000 MIL. Medvědí volby však nemají logiku, vždyť jsem také párkrát byl zvolen, a ne vždy to bylo zasloužené. Ale přihlíží se i k lidským stránkám, k přístupu k týmu a životu, proto letos titul Brdský Medvěd patří Jirkovi, který zakončil rok vítězstvím na vvinter trans v rámci BBB, ale hlavně oslovil voliče, (kteří už chtěli mít klid na volnou zábavu) svou pohodovostí, skvělým tatínkovstvím a tím, že i přes spoustu starostí a práce nezanedbává účast na akcích BBB. Ano, Jirka byl vždy nejkamarádštější z nás. Po drsném kurzu jsme ho trochu odnaučili být dobrým a obětavým i za cenu sebezničení a potom už jsme poznali i jeho diktátorskou tvář! Tady bych varoval před tím, že když se Jiřík dostane k moci, může být i panovačný! A titul Brdský Medvěd mnoho pravomocí přináší. Vzhledem k tomu´, že jsme naplánovali trasu Svatoboru 2018 na Javor a Jirka bude vedoucí, jsem rád, že jeho moc nedosahuje i na mně jako nečlena BBB, protože bych po zkušenostech z loňska zažil peklo! Přesto se všichni na akci Svatobor těšíme, pojede se trochu po stopách závodu Javor 1457, což bude hezká vzpomínka na naše začátky. Pokud si už do konce roku nepokecáme, přejeme všem přátelům na kole i bez mnoho zdraví a štěstí, pěkné Vánoce a pohodu. Ale věřím, že se uvidíme hned po Vánocích na oblíbené Silvestrovské jízdě, kterou pořádají naši přátelé z BHA. Ahoj, BBB Mot.

Ani snih, ani mráz na posledního medvěda neplatí........


Zjistil jsem, že také na B.H.A. - Ani sníh, ani dešt neplatí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Motůrek Motůrek | 13. prosince 2017 v 21:30 | Reagovat

Jak posledního medvěda?!! Zapomněl jsi na Jirku a toho plyšového! A že oni mají rozum a nenesou kolo v metru sněhu není ostuda, ale příprava vstoupit do nové sezóny zdráv fyzicky i duševně. Jinak teda smekám...Ahoj (Jitka prý to absolvovala taky).

2 chloop chloop | 20. prosince 2017 v 8:38 | Reagovat

Krásný výlet, je vidět, že Medvěda nějaká sněhová vločka a trochu jinovatky nezastaví, zvlášť má-li za zády dva lovce medvědů z Rožmitálu:)

3 chloop chloop | 25. prosince 2017 v 12:27 | Reagovat

Klidné svátky všem medvědům a zde jeden příběh z doby, kdy vánoce přicházely i na Tok:)
https://www.facebook.com/nejensovipribehy/posts/1791519967584616

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.